1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Inženýr/ka aplikací (termodynamika)

Inženýr/ka aplikací (termodynamika)

MAN-ES GI 553907577

Navrhuje a realizuje konstrukční řešení aplikací turbodmychadel s ohledem na termodynamické požadavky vznětových nebo plynových motorů.
 
Požadavky: VŠ vzdělání v oboru strojírenství se zaměřením na spalovací motory, turbínové stroje nebo energetiku, základní znalost procesu spalovacího motoru a fungování mezi motorem a turbodmychadlem, základní znalost 1D simulací (GT-Power výhodou), znalost AJ min. na úrovni B1, vysoká znalost práce v MS Office, schopnost komunikovat se zahraničními partnery a pracovat v zahraničním týmu, schopnost cestovat do zahraničí.
 

Náplň práce: Vyhodnocuje nové aplikace a návrhy průtokových částí turbodmychadel podle specifikací. Přímo komunikuje se zákazníky v oblasti optimalizace interakce mezi motorem a turbodmychadlem. Poskytuje podporuje technickému prodejnímu oddělení v oblasti termodynamických údajů motoru (datová sada SAE Turbocharger). Vyhodnocuje termodynamická měření na zařízeních ve zkušebně. Provádí 1D simulace výkonu motoru včetně chování turbodmychadla.

Odměna: dle praxe a znalostí

 

 

 

 

 

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Please let us know your message.
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná