1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Obchodní manažer / manažerka

Obchodní manažer / manažerka

MAN-ES GI 541114144

Pečuje o stávající zákazníky zejména na evropském trhu a aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti.

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru, znalost AJ min. na úrovni B2, ŘP sk B, schopnost komunikovat se zahraničními partnery, schopnost pracovat v zahraničním týmu, zkušenosti z obchodních jednání s prokazatelnými výsledky, znalost turbodmychadel nebo spalovacích motorů výhodou, znalost obchodně-právní legislativy výhodou, zkušenosti s vedením projektů, vysoká znalost práce v MS Office, schopnost cestovat do zahraničí.

Náplň práce: reprezentuje společnost v obchodních záležitostech, vytváří a realizuje obchodní strategii firmy, navazuje, udržuje a rozšiřuje vztahy se zákazníky, osobně je navštěvuje, prezentuje nabízená obchodní řešení a navrhuje nová, provádí průzkumy trhu, připravuje a realizuje obchodní případy až po uzavření obchodních smluv, koordinuje činnosti s ostatními středisky společnosti, připravuje podklady a zpracovává cenové kalkulace, dodržuje postupy a směrnice MAN a koncernu Volkswagen.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, nadstandardní odměny dle kolektivní smlouvy a mzdového předpisu, pružnou pracovní dobu, služební vůz i k soukromým účelům a další benefity.

 

 

 

 

 

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Please let us know your message.
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná