1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Inženýr aplikací - FEM výpočtář (m/ž)

Inženýr aplikací - FEM výpočtář (m/ž)

tct front pbst776x797

Provádí a vyhodnocuje numerické simulace turbodmychadel a jeho komponentů pomocí metody konečných prvků (ANSYS).

Požadavky: VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s programem ANSYS, znalost práce v CAD systému CREO výhodou, znalost AJ min. na úrovni B1, vysoká znalost práce v MS Office, schopnost komunikovat se zahraničními partnery a pracovat v zahraničním týmu, znalost turbodmychadel nebo spalovacích motorů výhodou, znalost systému SAP výhodou.

Náplň práce: Provádí numerické simulace v programu ANSYS. Tvorba FEM modelů v oblasti strukturálních výpočtů, modální analýzy a dynamiky rotoru a jejich následné ověřování pomocí analytických výpočtů. Odpovídá za vypracování technických zpráv. Aktivně spolupracuje s ostatními odděleními.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní odměny, věrnostní odměny, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Po odpracování 12ti měsíců dále vyplácíme dovolenkové odměny, vánoční odměny, roční odměnu ze zisku a příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč měsíčně.

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná