1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Projektový inženýr turbodmychadel

Projektový inženýr turbodmychadel

MAN-ES GettyImages-640126805-31

Řídí interní projekty a poskytuje podporu zákazníkům.

Požadavky: VŠ vzdělání technického směru, znalost ČJ min. na úrovni B2, znalost AJ min. na úrovni B2, zkušenosti s vedením interních projektů, vysoká znalost práce v MS Office, schopnost komunikovat se zahraničními partnery a pracovat v zahraničním týmu, schopnost cestovat do zahraničí, znalost práce v CAD programech výhodou, znalost lopatkových strojů výhodou

Náplň práce: koordinuje činnosti týmu aplikačních inženýrů, prezentuje výsledky interním či externím zákazníkům, zajišťuje podporu týmu a zákazníkům, komunikuje se zákazníky a předává informace členům týmu, registruje všechny relevantní události v databázi, spolupracuje s externími konzultanty, provádí kontrolní činnosti související s provozem turbodmychadla v poli, odpovídá za interní organizaci řešení problémů

Nabízíme: Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, čtvrtletní odměny, dovolenkové odměny (50% měsíční mzdy, po 12 měsících ve firmě), vánoční odměny (50% měsíční mzdy, po 12 měsících ve firmě), roční odměna z podílu na zisku (po 12 měsících ve firmě), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění od 3 000 Kč/měsíc (po 12 měsících ve firmě), 5 týdnů dovolené.

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná