1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Administrativní pracovník konstrukce

Administrativní pracovník konstrukce

Apprenticeship Oberhausen 2015-09-24 1232

Zajišťuje administrativní a organizační úkoly v rámci oddělení konstrukce.

Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost AJ min. na úrovni B1, vysoká znalost práce v MS Office (word, excel), schopnost komunikovat se zahraničními kolegy, schopnost pracovat v týmu

Náplň práce: Příprava, zpracování a evidence různých výkazů, organizace služebních cest, administrace knih jízd a cestovních příkazů, administrace docházky, příprava objednávek pracovních pomůcek a kancelářských potřeb, kontrola faktur, kontrola pracovních výkazů, péče o návštěvy, celková administrativní podpora oddělení, distribuce došlé pošty

Nabízíme: Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, čtvrtletní odměny, dovolenkové odměny (50% měsíční mzdy, po 12 měsících ve firmě), vánoční odměny (50% měsíční mzdy, po 12 měsících ve firmě), roční odměna z podílu na zisku (po 12 měsících ve firmě), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění od 3 000 Kč/měsíc (po 12 měsících ve firmě), 5 týdnů dovolené.

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná