1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Technik zakázek turbodmychadel

Technik zakázek turbodmychadel

MAN PrimeServ 2015-07-13 1107

Zajišťuje zákaznickou podporu zejména v technických záležitostech.

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, znalost AJ min. na úrovni B2, vysoká znalost práce v MS Office (word, excel), schopnost komunikovat se zahraničními zákazníky a kolegy, schopnost pracovat v týmu, zájem o spalovací motory výhodou, znalost SAP výhodou

Náplň práce: Posouzení technických specifikací turbodmychadla s požadavky zákazníka, sestavování technické dokumentace, komunikace se zákazníky a externími organizacemi, zajištění technické podpory zákazníkům, zpracování objednávek, interní komunikace s jinýmimi odděleními ohledně specifikací, konfigurace objednávek v SAP, tvorba nabídek, kontrola poptávek, vytváření změnových příkazů,  příprava a evidence různých výkazů, zpracování reklamací, organizace a dohled nad následnými dodávkami a vrácením zboží.

Nabízíme: Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, příspěvek na stravování, čtvrtletní odměny, dovolenkové odměny (50% průměrné mzdy, po 12 měsících ve firmě), vánoční odměny (50% průměrné mzdy, po 12 měsících ve firmě), roční odměna z podílu na zisku (po 12 měsících ve firmě), příspěvek na penzijní/životní pojištění od 3 000 Kč/měsíc (po 12 měsících ve firmě), výhodné zaměstnanecké tarify mobilního operátora, 5 týdnů dovolené.

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná