1. PBS Turbo
  2. Volné pozice

Aktuálně hledáme

Technolog programátor CNC (m/ž)

Vytváří programy pro CNC stroje.

Požadavky: SŠ strojní vzdělání, znalost práce v CAD/CAM programech, znalost programování a oblsuhy CNC strojů, znalost materiálů pro obrábění, orientace ve výkresové dokumentaci, uživatelská znalost MS Office, znalost programování robotů výhodou, vznalost AJ na komunikativní úrovni výhodou.

Náplň práce: Tvoří provozní a technickou dokumentaci (CNC programy, seřizovací listy, pracovní návodky, atd.). Určuje technologické podmínky obrábění s ohledem na optimální využití strojů, nástrojů a přípravků. Zjišťuje příčiny nejakostní výroby a spolupracuje na jejich odstraňování. Spolupracuje při rozběhu nových NC a CNC strojů. Podílí se na tvorbě postupů a volbě pracovišť, přípravků, nářadí a měřidel. Provádí průběžnou racionalizaci spotřeby práce.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní odměny, věrnostní odměny, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Po odpracování 12ti měsíců dále vyplácíme dovolenkové odměny, vánoční odměny, roční odměnu ze zisku a příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč měsíčně.

Odpovědet

Sales & Business Development Manager CZ & SK

MAN-ES GI 541114144

Would you like to join a large multinational group? Do you find challenging to achieve commercial objectives? Are you a confident and assertive communicator in English? Are you  an Engineer with a proven track record in sales?

Our mother company MAN Energy Solutions manufactures turbomachineries and turbocompressors all over the world. Our philosophy is to meet customer needs at a high level. Now is your chance to join this successful team.

Your main focus will be on sales and business development within the countries. It's a challenging job, where the results can be achieved if you have the determination.

Required qualification: Engineering degree from Technical University or related education or experience to meet the requirements. Seasoned sales experience with 5+ years of related experience, in Turbomachinery industries or rotating equipment. Entrepreneurial mindset combined with a high degree of customer satisfaction orientation. Very good knowledge of rotating equipment or turbomachinery or processes related them. Demonstrated sales success. Ability to communicate effectively and influence key decision makers at all levels of the business. Demonstrated ability to present and close proposals and establish MAN Energy Solutions as the customers winning supplier. Knowledge of the local market. Detailed understanding of business both technical and commercial. Proficient in Microsoft Office applications. Fluency in English & Czech language. Ability to travel within Europe (>25%). Driving license B.

Job description: Managing and coordinating customer care and service business for the entire turbomachinery industry across the allocated countries. Responsible to support the growth strategies within the region (budget quotations, order intake, revenue/casing, customer visits), follow up on open payments. Active acquisition of new customers, maintenance of relationships with existing customers and the generation of new leads, e.g. in CRM. Initial analysis of customer enquiries, pre-selection of products and proposal of suitable solutions including coordination of the scope of supply with customers. Win new / reactivate customers with a systematic approach / and get understanding and agreement on general terms and conditions. Building customers relationships from prospecting to closing / foster relationship. Regional coordination between customers and Production sites in Germany & Switzerland and other locations. Collecting & communicating market intelligence / competitors activities, project opportunities. Developing and implementing marketing plans for the allocated countries, presentation of products and solutions to customers and/or trade fairs and conferences. Reporting in a structured and professional manner.

We offer: A job with long-term career prospects and professional development.

If you think you could be successful in this position, don't hesitate to apply by filling the questionnaire below and sending us your CV in English.

Odpovědet

Inspektor vstupní přejímky (m/ž)

Jsi šikovný, pečlivý a hledáš zajímavou práci ve stabilní firmě?

Hledáme kolegu, který bude mít na starosti obsluhu motorového vozíku, vstupní kontrolu a vybalování dílů.

V případě zájmu volej na 773 500 055 nebo pošli životopis.

Ke své práci potřebuješ:

Znalost práce na PC, zručnost, smysl pro pečlivost a zodpovědnost, znalost práce s měřidly výhodou, vzdělání SOU/SPŠ technického směru výhodou

Po zaškolení budeš mít na starosti:

Vykládku dílů z kaminonu, vybalování dílů z původního balení, ruční manipulaci s díly (u těžkých dílů využiješ manipulátor/jeřáb), příjem dílů do firmy, vizuální i rozměrovou kontrolu dílů, kontrolu atestů, vystavování neshod v interním systému.

Za dobře odvedenou práci nabízíme motivující mzdu a navíc:

Práci ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední), týden volna navíc, příplatky za samokontrolu, čtvrtletní odměny, zvýhodněné tarify mobilního operátora, po odpracování 12 měsíců výkonnostní odměny (2x 50% průměrné mzdy), roční odměna (20 000 – 30 000 Kč), příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč / měsíc, věrnostní odměny.

Odpovědet

Strojní dělník vyvažování (m/ž)

Jsi technicky zdatný a hledáš zajímavou práci ve stabilní firmě?

Hledáme kolegu, který bude mít na starosti vyvažování kompresorových kol a hřídelí.

Znalost čtení výkresové dokumentace, znalost používání technických podkladů a měřidel, zručnost, smysl pro pečlivost a zodpovědnost, vzdělání SOU/SPŠ technického směru výhodou

Sestavování přípravků pro pracovní proces, seřizování vyvažovacího stroje a vyvažování dílců dle specifikací, provádění úběru materiálu brusnými nástroji, montování drobných dílců, řízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků, čtení a zaznamenává údajů měřicích a kontrolních přístrojů, běžnou údržbu vybavení, strojů a nástrojů, jednoduché opravářské práce, manipulaci s dílci pomocí zvedacího zařízení a ručního paletového vozíku.

Práci ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední), týden volna navíc, příplatky za samokontrolu, čtvrtletní odměny, odměna za kvalitu, zvýhodněné tarify mobilního operátora, po odpracování 12 měsíců výkonnostní odměny (2x 50% průměrné mzdy), roční odměna (20 000 – 30 000 Kč), příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč / měsíc, věrnostní odměny.

Odpovědet

Strojní dělník vybrušování

Odjehlovani

Technické vzdělání SOU/SPŠ nebo praxi, základní zámečnické dovednosti (broušení, vrtání, řezání závitů, apod.), znalost měření dílenskými měřidly, manuální zručnost, samostatnost a pečlivost.

Budeš zodpovědný za:

Odstraňování ostrých hran obrobených dílů z litiny, práci s elektrickým a pneumatickým ručním nářadím, práci s tryskacím zařízením, vedení výrobních a kontrolních záznamů.

Za dobře odvedenou práci dostaneš motivující mzdu a ještě navíc:

Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední), příplatky za odpolední směnu, čtvrtletní odměny, věrnostní odměny, odměny za kvalitu, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Po odpracování 12ti měsíců dále vyplácíme dovolenkové odměny, vánoční odměny, roční odměnu ze zisku a příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč měsíčně. Můžeš také využít výhodné zaměstnanecké tarify mobilního operátora.

Odpovědet

Inženýr aplikací - FEM výpočtář (m/ž)

tct front pbst776x797

Provádí a vyhodnocuje numerické simulace turbodmychadel a jeho komponentů pomocí metody konečných prvků (ANSYS).

Požadavky: VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s programem ANSYS, znalost práce v CAD systému CREO výhodou, znalost AJ min. na úrovni B1, vysoká znalost práce v MS Office, schopnost komunikovat se zahraničními partnery a pracovat v zahraničním týmu, znalost turbodmychadel nebo spalovacích motorů výhodou, znalost systému SAP výhodou.

Náplň práce: Provádí numerické simulace v programu ANSYS. Tvorba FEM modelů v oblasti strukturálních výpočtů, modální analýzy a dynamiky rotoru a jejich následné ověřování pomocí analytických výpočtů. Odpovídá za vypracování technických zpráv. Aktivně spolupracuje s ostatními odděleními.

Odpovědet

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná