1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Konstruktér kreslič (m/ž)

Konstruktér kreslič (m/ž)

Apprenticeship Oberhausen 2015-09-24 1227zmeneno

Navrhuje a implementuje nová řešení pro nové komponenty turbodmychadel nebo celé turbodmychadlo.

Pozice vhodná i pro absolventy SŠ nebo VŠ strojírenského směru.

Nabízíme možnost  zařazení do tréningového programu.

Požadavky: SPŠ strojírenská nebo VŠ technického směru, znalost práce v CAD programech (ProEngineer výhodou), AJ na úrovni B1, MS Office, schopnost komunikovat a pracovat v týmu, alespoň všeobecná znalost turbodmychadel nebo spalovacích motorů výhodou.

Náplň práce: Vyhotovuje výkresovou a technickou dokumentaci pro turbodmychadla dle specifikací a interních standardů v CAD, vyhotovuje dokumentaci potřebnou pro objednání a výrobu dílců

Odměna: dle praxe a znalostí

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná